Shromáždění delegátů SDH OSH Olomouc

img_2832.jpg

V sobotu dne 21. března 2015 proběhlo v sále hotelu Záložna v Příkazích Shromáždění delegátů SDH OSH Olomouc. Za náš sbor byl výroční valnou hromadou delegován náměstek starosty SDH Jaroslav Petřík.

Za účasti vzácných hostů, hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila, poslance Parlamentu ČR Ing. Roma Váňu, senátora Parlamentu ČR Ing. Martina Tesaříka, ředitele HZS Olomouckého kraje plk. Ing. Karla Kolaříka, primátora statutárního města Olomouce doc. Mgr. Antonína Staňka, Ph.D., náměstka starosty SH ČMS Ing. Jana Kargera a dalších, proběhlo zhodnocení činnosti OSH Olomouc za předešlé období a byl přednesen plán činnosti OSH na období 2015 – 2020. Byla přednesena zpráva OKRR za období 2010 - 2015.

Nejdůležitějším bodem jednání byla volba funkcionářů OSH Olomouc na nové období.
Na funkci starostky OSH byla zvolena sestra Vlastimila Švubová, která obhájila svou stávající funkci na příštích pět let.
Za náš sbor byl zvolen členem Okresní kontrolní a revizní rady na období 2015 – 2020 starosta SDH Bohuňovice bratr Zbyněk Cenkl.

img_2876.jpg

Zvolení funkcionáři OSH na období 2015 - 2020